Odzież niesortowana Dania

Ile kosztuje używana odzież niesortowana z Danii?

Aktualne ceny używanej duńskiej odzieży niesortowanej znajdują się tutaj

Dlaczego odzież niesortowana od nas?

Przede wszystkim dlatego, że oferujemy oryginalny niesort w bardzo fajnej konfiguracji: około 90% niesortu to ubrania, nie ma więc w tym wypełniaczy takich jak buty, pościel, ręczniki, gdzie często można nadziać się na te niepożądane „dodatki”. Główny kraj pozyskiwanych ubrań to Dania ze zbiórek C4C, D2D i kontenerowych. Duży odsetek marek premium jak Nike, Adidas, Puma, Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, itp.

Jakie jest minimum zakupowe?

Minimum zakupowe odzieży niesortowanej to 100 kg.

Jak dostarczacie odzież niesortowaną?

W zależności od ilości, odzież niesortowaną dostarczamy własnym transportem, spedycją lub kurierem na terenie całej Polski, ale gorąco zachęcamy też do odbiorów osobistych aby móc na miejscu zapoznać się z oferowanym towarem.

Pomagamy w otwarciu second-handu

Dzięki swojemu doświadczeniu możemy merytorycznie pomóc w podczas otwierania sklepu stacjonarnego z odzieżą używaną. Na podstawie wskazanej lokalizacji i wielkości lokalu doradzimy jaki i w jakiej ilości będzie najlepszy asortyment dla Twojego second-handu. Ponadto doceniamy stałą współpracę ze sklepami stacjonarnymi i wypracowujemy z nimi najlepsze warunki handlowe.