Opinie klientów o hurtowni odzieży używanej hurtubran.pl

Dla nas, jako hurtowni odzieży używanej, zawsze najważniejsze są relacje biznesowe z naszymi klientami. Dbamy o nie za każdym razem, dlatego współpracujemy długofalowo z wieloma podmiotami, stale zaopatrując sklepy stacjonarne w najwyższej jakości odzież używaną, zarówno tę sortowaną, jak i niesortowaną.

Poniżej prezentujemy opinie od niektórych klientów, z którymi współpracujemy.

Od ponad roku czasu zaopatrujemy się w odzież sortowaną z hurtubrań.pl – prowadzimy lokal o powierzchni 115 m2 sali sprzedażowej w średniej wielkości mieście i jesteśmy bardzo zadowoleni z towaru. W 98% dostaw towar jest naprawdę bez odrzutu, a jak się coś czasami trafi to w następnej dostawie jest to uwzględnione, tj. wymienione. Wypracowaliśmy sobie też fajne rabaty, kontakt zawsze jest na plus, oby jak najdłużej 🙂

Agnieszka W, dolnośląskie.

Towar zawsze dobrej jakości. Zamawiamy naprzemiennie odzież sortowaną i niesortowaną. Elastyczne terminy realizacji, uczciwa wycena transportu, szybki kontakt.

Wojciech A, mazowieckie

Prowadzę mały butik w Warszawie i sprzedaję też w internecie. Długo szukałam odpowiedniej hurtowni z dobrą odzieżą. W hurtubran zaopatruję się dopiero od trzech miesięcy, ale dotychczas jestem bardzo zadowolona.

Karolina R, mazowieckie

Raz w miesiącu regularnie składamy zamówienie wielotonowe na niesort z Anglii. Towar może nie najtańszy na rynku, ale za to zawsze bardzo dobry jakościowo. Przerobiliśmy wiele tańszych hurtowni, ale kto w branży siedzi ten wie jak „oryginalny” towar może być przebrany. Tu jest dobrze, współpraca się fajnie układa i oby tak zostało!

Monika G, śląskie

5 większych sklepów zaopatruję w odzież z hurtubran.pl. Bardzo rzetelny kontrahent na rynku, polecam.

Krystyna W, zachodniopomorskie